Seasons Amara Larkin, Larkin, Johor Bahru

Jalan Larkin, Larkin, Johor Bahru, Johor

RM 368,000

2

BT

2

BM

853

kps

RM 431

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold (999 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501340293
check-small-f
853 kps luas pelan lantai

Tentang Seasons Amara Larkin

Fullloan season midfloor appartment larkin johor bahru bandar baru uda

For Sale

Four Season Service Apartment @ Larkin

- Built Up - 853 sq.ft
- ⁠2 Bedroom 2 Bathroom
- ⁠LeaseHold
- ⁠Corner Unit
- ⁠Unblock View
- ⁠Middle Floor
- ⁠Vacant
- ⁠24 Hours Gated & Guarded
- ⁠Maintenance Fee: Rm 285.00

Asking Price : Rm 368,000
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 368,000.
Jalan Larkin, Larkin, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 853 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser