Seasons Amara Larkin, Larkin, Johor Bahru
Jalan Larkin, Larkin, Johor Bahru, Johor
RM 380,000
2
BT
2
BM
853
kps
RM 445.49
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Seasons Amara Larkin
Amaran Larkin Seasons Apartment for Sale
*Seasons Amara Apartment @ 80350 Larkin, JB*
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1 Carpark Space
- 853 Sq.Ft.
- Includes Balcony
- 24-Hour Security
- Fully Furnished
- Non-Bumi
- Leasehold
- Asking Price: RM380k
For inquiries, please reach out to:
*Lily Wee (REN 51034)*
*The Roof Realty Sdn. Bhd.*
www.w*****
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1 Carpark Space
- 853 Sq.Ft.
- Includes Balcony
- 24-Hour Security
- Fully Furnished
- Non-Bumi
- Leasehold
- Asking Price: RM380k
For inquiries, please reach out to:
*Lily Wee (REN 51034)*
*The Roof Realty Sdn. Bhd.*
www.w*****
Kemudahan
Balcony
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Gym
Nursery
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 380,000.
Jalan Larkin, Larkin, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 853 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.