Royal Strand @ Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru, Johor
RM 565,000
3
BT
3
BM
1,232
kps
RM 459
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Royal Strand @ Country Garden Danga Bay
Royal Strand @ Danga Bay High Floor Below Bank Value Condo
For Sale (AH7799)
Royal Strand @ Country Garden Danga Bay
80200 Johor Bahru, Johor
High Floor Unit | Super Cheap | Below Bank Value
Property Details
-1232 sqft
-3 Bedrooms
-3 Bathrooms
-Freehold
-High Floor
-Partially Furnished
Asking Price: RM565,000
Bank Value: RM730,000
Suitable for own stay or investment with strong upside potential
Royal Strand @ Country Garden Danga Bay
80200 Johor Bahru, Johor
High Floor Unit | Super Cheap | Below Bank Value
Property Details
-1232 sqft
-3 Bedrooms
-3 Bathrooms
-Freehold
-High Floor
-Partially Furnished
Asking Price: RM565,000
Bank Value: RM730,000
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jacuzzi
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 565,000.
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,232 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.