Royal Strand @ Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru

Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru, Johor

RM 565,000

3

BT

3

BM

1,232

kps

RM 458.60

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Dis 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501312277

Tentang Royal Strand @ Country Garden Danga Bay

Royal Strand @ Country Garden Danga Bay Residence

Royal Strand @ Country Garden Danga Bay
For Sale (AH7799)

Build -Up: 1,232 sqft
3 Bedrooms 3 Bathrooms
High Floor
Freehold
Intermediate unit
Freehold
Non Bumi Lot
24 HRS G&G

FEATURES
1 Carpark lot
Partially Furnished: Kitchen cabinets, cooking hob & hood / refrigerator / washing machine / air-conditioning / wardrobe (master bedroom)
Facilities: Swimming Pool / Gym / Jacuzzi / Reading Room / Yoga Room / Kids Room / Garden / Playground

Selling Price: RM 580,000
Bank Value: RM 730,000

Nicholas Tey +6*****
Whatapps: www.h*****
PropNex REN09890

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 565,000.
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,232 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]