Royal Strand @ Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru, Johor
Negotiable
RM 850,000
3+1
BT
4
BM
1,485
kps
RM 572
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Royal Strand @ Country Garden Danga Bay
Cheap cheap 4 Beds 4 Baths full sea view. Brand new unit only 850k rm
*For Sell*
屋主说只要是诚意买家都敢敢来谈价钱 屋主就想放手了 全新二手单位 买屋子送全新冰箱和洗衣机
*Danga Bay碧桂园海景公寓*
*Royal Stand @ Country Garden Danga Bay*
3+1 Beds 4 Baths
1485 sqft
With Sea View Balcony
Unfurnished
Freehold
Corner Lot
2 Car Park
Maintenance Fee Rm550
Selling Rm850k nego
Pm me 0***** Cynthia
屋主说只要是诚意买家都敢敢来谈价钱 屋主就想放手了 全新二手单位 买屋子送全新冰箱和洗衣机
*Danga Bay碧桂园海景公寓*
*Royal Stand @ Country Garden Danga Bay*
3+1 Beds 4 Baths
1485 sqft
With Sea View Balcony
Unfurnished
Freehold
Corner Lot
2 Car Park
Maintenance Fee Rm550
Selling Rm850k nego
Pm me 0***** Cynthia
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jacuzzi
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 850,000.
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Danga Bay, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,485 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.