Prima Regency, Johor Bahru
Jalan Masai Baru, Johor Bahru, Johor
RM 288,000
Studio
1
BM
565
kps
RM 510
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Prima Regency
Prima Regency Parc Regency Plentong G Residence Johor Jaya Molek
For Sale
Prima Regency
Plentong
Serviced Apartment
Studio
565 sqft
Freehold
International Lot
Renovated
Golf View
1 Car Park
Nearby Parc Regency, G Residences, Taman Molek, Johor Jaya
Selling Price: RM 288k
Contact Toh 0*****
Www.Wasap.My/ 6*****
2603
Prima Regency
Plentong
Serviced Apartment
Studio
565 sqft
Freehold
International Lot
Renovated
Golf View
1 Car Park
Nearby Parc Regency, G Residences, Taman Molek, Johor Jaya
Selling Price: RM 288k
Contact Toh 0*****
Www.Wasap.My/ 6*****
2603
Kemudahan
Renovated
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Squash court
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 288,000.
Jalan Masai Baru, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 565 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.