Prima Regency, Johor Bahru

Jalan Masai Baru, Johor Bahru, Johor

RM 400,000

3

BT

2

BM

1,050

kps

RM 381

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107772456
check-small-f
1,050 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 380.95 psf (lantai)

Tentang Prima Regency

3 Bedrooms Prima Regency Apartment for Sale

For Sale
Prima Regency Apartment @ Jalan Masai Baru Plentong
3 Bedroom 2 Bathroom
Freehold / Non Bumi Lot
Corner Lot Unit
With Balcony
Size: 1050 sqft
Facing: South West
Maintenance Fees: RM245/month
1 Car Park Lot
Partial Furnished
High Floor
Selling Price: RM400K (BV Rm428k)

Key with Me
Please Contact:
0***** Albert Tey for viewing appointment
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

shared-space-o

Clubhouse

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 400,000.
Jalan Masai Baru, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,050 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053 ]