Precinct 10 @Taman Setia Indah, Johor Bahru

Jalan Setia Indah, Johor Bahru, Johor

RM 798,000

4

BT

3

BM

2,100

kps (tanah)

RM 380

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501282493
check-small-f
2,100 kps luas pelan lantai

Tentang Precinct 10 @Taman Setia Indah

Precinct 10 @ Taman Setia Indah - Available for Purchase

Precinct 10 @ Taman Setia Indah*

• Double Storey Terrace House
• Endlot
• 20 x 70 + 10 ft (2100 sqft)
• 4 Bedrooms
• 3 Bathrooms
• Partial Furnished
• Freehold
• Non Bumi
• Individual Title
• Gated & Guarded
• Management Fee RM90/Month
• Facing North

Renovation :
-Built In Wardrobe
-Kitchen Cabinet
-Car Porch Full Tiles
-Ceiling

*Selling Price : RM798K Nego*
*Bank Value : RM900K*

Nearby Seri Austin / SetiaIndah / Austin Duta / Eco Spring / Eco Summer / Bandar Dato Onn / Austin Crest / Austin Heights / Mount Austin / Eco Cascadia / Kempas / Taman Daya / JP Perdana

Please contact
IAN CHEN 0*****
www.w*****

欢迎屋主委托出售/出租产业
Property Wanted for Sale/Rent
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 798,000.
Jalan Setia Indah, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]