Pinnacle Tower, Taman Abad, Johor Bahru

Pinnale Tower Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

Boleh dirunding

RM 780,000

3+1

BT

2

BM

1,410

kps

RM 553.19

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501384797

Tentang Pinnacle Tower

Pinnacle Tower High Floor Fully Furnished Unit for Sale

Near to JB Town, Taman Abad, Taman Pelangi, Taman Sentosa, Setia Sky 88, DNP Plaza, Twin Galaxy & CIQ
#johorbahru #jbtown #pinnacletower #tamanabad #tamanpelangi #tamansentosa #citysquare #johor

Residensi Puncak (Pinnacle Tower), Jalan Dato Abdullah Tahir, 80300 Johor Bahru, Johor.
1 Living Room
1 Dining + Kitchen
1 Wet Room
3 +1Bedrooms
2 Bathrooms
High Floor
- International lot
-1410 sqft (Built Up Size)
- City View
- Fully Furnished
- 4 Airconds, Cabinets in each room & kitchen

Selling price RM780k (nego)
_________

TRR TSG
Alan Ler
0*****

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 780,000.
Pinnale Tower Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,410 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian