PARC Regency (Residensi Masai), Taman Molek, Johor Bahru
Jalan Masai Jaya, Jalan Masai Jaya 2, Taman Molek, Johor Bahru, Johor
RM 188,000
Studio
1
BM
430
kps
RM 437.21
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang PARC Regency (Residensi Masai)
Brand New Studio at Parc Regency, Plentong for Sale
Brand New Studio Apartment at Parc Regency, Plentong for Sale !!
= Property Details=
- Studio, 1 Bathroom
- Lot Size : 430 sqft
- Brand New Unit
- The Top Floor
- Freehold/ Non Bumi Lot
- Balcony
- 1 Carpark
- Partially Furnished
-Sale : RM 188,000
- Grace: Zero One Seven - Seven Seven Nine Four One One Nine
- 017.7794.119
= Property Details=
- Studio, 1 Bathroom
- Lot Size : 430 sqft
- Brand New Unit
- The Top Floor
- Freehold/ Non Bumi Lot
- Balcony
- 1 Carpark
- Partially Furnished
-Sale : RM 188,000
- 017.7794.119
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Jacuzzi
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 188,000.
Jalan Masai Jaya, Jalan Masai Jaya 2, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 430 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.