Paragon Residences @ Straits View, Straits View, Johor Bahru
Jalan Tengku Puteri, Jalan Tengku Peteri 1, Straits View, Johor Bahru, Johor
RM 1,250,000
4+1
BT
5
BM
1,647
kps
RM 758.96
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Paragon Residences @ Straits View
Paragon Residence 1647sqft, Fully Furnished with Sea Views
Paragon Residences Straits View
- Block A, 12th floor
- Sea views, overlooking Singapore and the swimming pool
- Built area: 1,647 sqft
- Bedrooms: 4 + 1
- Bathrooms: 4 + 1
- Completely furnished
- Equipped with 5 air conditioners
Rental: RM3,600
Selling: 1,250,000
#JBtown #CIQ #RTS #RNF #Meldrum
www.W*****
Celest Tan REN21524
PM Celest Tan +6*****
VIGOR PROPERTIES SDN BHD
- Block A, 12th floor
- Sea views, overlooking Singapore and the swimming pool
- Built area: 1,647 sqft
- Bedrooms: 4 + 1
- Bathrooms: 4 + 1
- Completely furnished
- Equipped with 5 air conditioners
Rental: RM3,600
Selling: 1,250,000
#JBtown #CIQ #RTS #RNF #Meldrum
www.W*****
Celest Tan REN21524
PM Celest Tan +6*****
VIGOR PROPERTIES SDN BHD
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Jogging track
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,250,000.
Jalan Tengku Puteri, Jalan Tengku Peteri 1, Straits View, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,647 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.