Molek Pine 4, Taman Molek, Johor Bahru

Jalan Molek 1/27, Taman Molek, Johor Bahru, Johor

RM 2,798,000

4+1

BT

7

BM

5,898

kps

RM 474.40

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501307490

Tentang Molek Pine 4

Molek Pine 4@ Big Duplex 5898sqft @ Foreigner Eligible@ Urgent to Sale

FOR SALE

Molek Pine 4 @ Taman Molek, Ponderosa (10min to Ciq)
-4+1 bed 7bath (5898 sqft)
-Unblock nice view
-Brand new unit with Good Condition
-Ready Unit
-Low Density
-Partial Furnished
(Includes Air condition, kitchen cabinet full set, Water heater centralised)
-Walking distance to Shoplots, Restaurant, Supermarket, School

Special Limited Package
- Free MOT (Malaysian)
- Free all legal fees
- No agent fees

Kindly contact Sammy for more info
Sammy 0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

KINGSMAN REALTY SDN BHD [ E (1) 1950 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,798,000.
Jalan Molek 1/27, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,898 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

KINGSMAN REALTY SDN BHD [ E (1) 1950 ]