Meldrum Heights (Residensi Meldrum), Tanjung Puteri, Johor Bahru
Jalan Bukit Meldrum, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor
Negotiable
RM 700,000
3
BT
2
BM
769
kps
RM 910.27
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Meldrum Heights (Residensi Meldrum)
Meldrum Heights Condo Available For Purchase
*Available For Purchase*
*Meldrum Heights @ JB Town*
2+1 bedrooms 2 bathrooms
Built up 769sqft
Medium Floor
*Completely furnished*
1 car park
Partial sea view
*Asking Price: RM700,000 negotiable*
BV Match
Market Rental RM3200
For further enquiries, please reach out to:
Cheryl Tey ( REN66400)
+6*****
TRR TPG
*Meldrum Heights @ JB Town*
2+1 bedrooms 2 bathrooms
Built up 769sqft
Medium Floor
*Completely furnished*
1 car park
Partial sea view
*Asking Price: RM700,000 negotiable*
BV Match
Market Rental RM3200
For further enquiries, please reach out to:
Cheryl Tey ( REN66400)
+6*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 700,000.
Jalan Bukit Meldrum, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 769 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.