Larkin Residence Phase 2, Larkin, Johor Bahru
Larkin Residence, 2, Jalan Sentosa, Larkin Jaya, Larkin, Johor Bahru, Johor
View to Offer
RM 520,000
3+1
BT
2
BM
1,204
kps
RM 432
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Larkin Residence Phase 2
Larkin Residence 2……
Property Details:
➪ 3+1 Bedrooms
➪ 2 Bathrooms
➪ 2 Carpark
➪ 1204sq ft
Unit Information:
➪ Furnishing: Unfurnished
➪ Tenure: Leasehold (until 2098) Non-Bumi
➪ Condition: Original Unit
Property Info:
➪ Gated & Guarded: Yes
➪ Maintenance Fee: RM300+
Asking Price: RM520K
Contact me for viewing:
Lucas [ +6***** ]
➪ 3+1 Bedrooms
➪ 2 Bathrooms
➪ 2 Carpark
➪ 1204sq ft
Unit Information:
➪ Furnishing: Unfurnished
➪ Tenure: Leasehold (until 2098) Non-Bumi
➪ Condition: Original Unit
Property Info:
➪ Gated & Guarded: Yes
➪ Maintenance Fee: RM300+
Asking Price: RM520K
Contact me for viewing:
Lucas [ +6***** ]
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 520,000.
Larkin Residence, 2, Jalan Sentosa, Larkin Jaya, Larkin, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,204 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.