Frinza Court, Kampung Bahru, Johor Bahru
Jalan Abdul Samad, Kampung Bahru, Johor Bahru, Johor
RM 360,000
3
BT
2
BM
1,375
kps
RM 262
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Frinza Court
便宜!JB Town 低密度公寓,1375sqft 只需 RM360k 10分钟到 Ciq,1分钟到 Kpj Specialist 地点方便
便宜!【 JB Town 低密度公寓,1375sqft 只需 RM360k 】
10分钟到 CIQ,1分钟到 KPJ Specialist,地点超方便,很容易出租!
For Sale
Frinza Court @ JB Town, Johor Bahru
* Apartment
* End lot
* 5th floor
* Built-up 1,375 sqft
* 3 bedrooms 2 bathrooms
* Fully furnished
* Freehold non bumi
* 1 car park
* Maintenance fee RM400+
Asking Price RM360k
Bank Value RM430k+
泳序 • Lesley Tan
www.w*****
PropNex Realty • REN43911
10分钟到 CIQ,1分钟到 KPJ Specialist,地点超方便,很容易出租!
For Sale
Frinza Court @ JB Town, Johor Bahru
* Apartment
* End lot
* 5th floor
* Built-up 1,375 sqft
* 3 bedrooms 2 bathrooms
* Fully furnished
* Freehold non bumi
* 1 car park
* Maintenance fee RM400+
Asking Price RM360k
Bank Value RM430k+
泳序 • Lesley Tan
www.w*****
PropNex Realty • REN43911
Kemudahan bersama
24-hour security
Jogging track
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 360,000.
Jalan Abdul Samad, Kampung Bahru, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,375 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.