Eco Spring, Rose, Sena, Eco Spring, Johor Bahru

Jalan Ekoflora 3/x, Eco Spring, Johor Bahru, Johor

RM 1,200,000

4

BT

3

BM

1,800

kps (tanah)

RM 667

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500815479
check-small-f
1,924 kps luas pelan lantai

Tentang Eco Spring, Rose, Sena

Eco Spring, Rose, Sena, 2 Storey Garden House, Fully Furnished, Greene

For Sale
Eco Spring, Rose, Sena
Jalan Ekoflora 3/x
2 Storey Garden Home
Land Size 1,800sqft (30x60)
Built Up: 1,924sqft
4 Bedrooms 3 Bathrooms
Bumi Lot (can sell to non Bumi, owner will bear consent fee)

The Roof Realty - Unique
Phone: 0*****
WhatsApp: www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,200,000.
Jalan Ekoflora 3/x, Eco Spring, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,924 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]