Eco Business Park 1, Taman Perniagaan Setia, Johor Bahru
Jalan Ekoperniagaan 1/5, Taman Perniagaan Setia, Johor Bahru, Johor
RM 3,250,000
1
BM
12,000
kps (lantai)
RM 271
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Eco Business Park 1
Eco Business Park 1 @Bandar Dato Onn
Eco Business Park 1 @Bandar Dato Onn
(1.5 Storey Cluster)
Remark:fully extend no approval plan
Remark:tenanted RM12K until July 2027(屋主可以断约如果新屋主不要)
Remark:got refferal fee
Remark:old photo
Remark: 有运送沉重货物的电梯,非常方便
Com:2%+8%sst
#Ebp1 Eco Business Park 1 ( Phase 1 ) @ Bandar Dato Onn
70x120 全扩建+遮挡 +货物电梯
1.5 Storey Cluster Factory
Land size : 70x120 sqft
Built up : 12,000 sqft +-
Fully Extended with covered
Freehold
Non-Bumi
Power Supply: 150AMP
Ceiling height: 8 meter
Facing South
Gated & Guarded
Asking Selling @ RM 3.25Mil
Please contact for viewing:
Annie Chai 0*****
REN: 42099
PropNex Realty
(1.5 Storey Cluster)
Remark:fully extend no approval plan
Remark:tenanted RM12K until July 2027(屋主可以断约如果新屋主不要)
Remark:got refferal fee
Remark:old photo
Remark: 有运送沉重货物的电梯,非常方便
Com:2%+8%sst
#Ebp1 Eco Business Park 1 ( Phase 1 ) @ Bandar Dato Onn
70x120 全扩建+遮挡 +货物电梯
1.5 Storey Cluster Factory
Land size : 70x120 sqft
Built up : 12,000 sqft +-
Fully Extended with covered
Freehold
Non-Bumi
Power Supply: 150AMP
Ceiling height: 8 meter
Facing South
Gated & Guarded
Asking Selling @ RM 3.25Mil
Please contact for viewing:
Annie Chai 0*****
REN: 42099
PropNex Realty
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,250,000.
Jalan Ekoperniagaan 1/5, Taman Perniagaan Setia, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 12,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.