Eco Business Park 1, Taman Perniagaan Setia, Johor Bahru

Jalan Ekoperniagaan 1/5, Taman Perniagaan Setia, Johor Bahru, Johor

Boleh dirunding

RM 3,100,000

8

BM

5,200

kps (lantai)

RM 596.15

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Kluster untuk dijual
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500318000

Tentang Eco Business Park 1

Spacious Cluster Factory Available with Existing Tenant

For sale

jalan ekoperniagaan 2/x, taman ekoperniagaan, 81100 johor bahru, johor.

Eco business park 1
Cluster factory
Open type
Light industry
Intermediate
Individual title
Freehold
Bumi-released unit
Land size 60x150
Buildup ~5200sqft
Facing south
Tenanted until Nov 2026

Super near to
Seri Austin
Setia Indah
Taman Daya
Dato Onn
Jalan Kempas Lama

Asking price RM3.1mil

Dylen Ngan颜家俍
0*****
(REN66510)
PropNex Realty
www.w*****
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,100,000.
Jalan Ekoperniagaan 1/5, Taman Perniagaan Setia, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,200 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

agency logo