D'Summit Residences, Kempas, Johor Bahru

Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor

Boleh dirunding

RM 388,000

2

BT

2

BM

764

kps

RM 507.85

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada Nov 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501368853

Tentang D'Summit Residences

Johor Bahru Real Estate Available, Priced Below Market Rate

FOR SALE

Fullloan Cashout 单位出售 D Summit 2房全家私单位

D SUMMIT RESIDENCE

- Highfloor Unit
- Size: 764 sqft
- 2Beds, 2Baths
- Fully furnished
- Generates Rental Income

- Asking For Sale: RM388k Nego
- Bank Value: RM480-500k

Raymond Cheon : +6*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 388,000.
Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 764 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]