D'Summit Residences, Kempas, Johor Bahru

Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor

RM 278,000

1

BT

1

BM

527

kps

RM 527.51

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada Nov 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501241994

Tentang D'Summit Residences

Kempas Utama Dsummit Residence 1bed Johor Bahru

For Sale

D' Summit Residences
at Kempas Utama

- 1bed 1bath
- 527sqft
- Non bumi
- Medium Floor
- Individual unit
- Unblock Nice Beautiful City View
- New Painting
- Special Individual Unit , more privacy 独栋单位
- 1 Car Park
- Maintenance Fee 184.80
- Done perfection, normal procedure

Nearby Setia Tropika Sky Peak Sky Garden D'Secret Garden
3km to ETS station

Selling Price RM 278k nego

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 278,000.
Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 527 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties