D'Summit Residences, Kempas, Johor Bahru

Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor

Boleh dirunding

RM 608,000

3

BT

2

BM

1,238

kps

RM 491.11

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada Nov 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501054550

Tentang D'Summit Residences

Fully Furnish, Fully Renovated, Private Lift

【 D'Summit Residence @ Kempas Utama】
#PrivateLift

For sale

D’Summit Residence @ Taman Kempas Utama
Service Residence

* Freehold
* International lot
* Bedroom: 3
* Bathroom: 3
* Build up 1238 sqft
* Freehold
* Private Lift
* Fully Furnish

Selling Price : RM608k nego

Fully Refunded if loan rejected

Michelle Fong 0***** #REN24003

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 608,000.
Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,238 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]