D'Summit Residences, Kempas, Johor Bahru

Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor

RM 600,000

3+1

BT

3

BM

1,287

kps

RM 466.20

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada Nov 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501038453

Tentang D'Summit Residences

D Summit Residences Private Lift Kempas Utama Near Setia Tropika

*FOR SALE*

*D Summit Residences @ Kempas Utama / Setia Tropika*

- Service Apartment
- ⁠3+1 Bedroom
- ⁠3 Bathroom
- ⁠Build Up: 1287sqft
- ⁠Block: D2
- ⁠Freehold
- ⁠Non Bumi
- ⁠Private Lift
- ⁠Balcony Facing West
- ⁠2 Carpark
- ⁠Fully Furnished

Selling: RM600k

Pls Call/Whatapp
Terence 0*****
www.h*****

REN 28987
THE ROOF REALTY SDN BHD
E(1)1605/1

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,287 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian