Bistari Impian Apartment, Taman Dato Onn, Johor Bahru
Jalan Serantau, Taman Dato Onn, Johor Bahru, Johor
RM 378,000
3
BT
2
BM
1,150
kps
RM 329
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bistari Impian Apartment
Bistari Impian Larkin Johor Bahru 3 Bedrooms Loan Available
For Sale: RM 378K
Address: Bistari Impian Apartment @ Larkin
Jalan Serantau, Taman Dato Onn, 80350 Johor Bahru, Johor
Type: *Service Apartment*
Unit Type: *Intermediate Lot*
Tenure: Leasehold Non Bumi (Until 2101)
Bedroom: 3
Bathroom: 2
Land Size: 1,150Sqft
Renovation: Original
Furnishing: Fully Furnished
G&G: Yes
Maintenance Fee: RM250+/-
Car park: 1
House Year: 20+
Reason For Sale: Investment
Aiden Goh 0*****
www.w*****
Address: Bistari Impian Apartment @ Larkin
Jalan Serantau, Taman Dato Onn, 80350 Johor Bahru, Johor
Type: *Service Apartment*
Unit Type: *Intermediate Lot*
Tenure: Leasehold Non Bumi (Until 2101)
Bedroom: 3
Bathroom: 2
Land Size: 1,150Sqft
Renovation: Original
Furnishing: Fully Furnished
G&G: Yes
Maintenance Fee: RM250+/-
Car park: 1
House Year: 20+
Reason For Sale: Investment
Aiden Goh 0*****
www.w*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 378,000.
Jalan Serantau, Taman Dato Onn, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,150 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.