Bayu Puteri 3, Taman Bayu Puteri, Johor Bahru
Jalan Bayu Puteri 1/2, Taman Bayu Puteri, Johor Bahru, Johor
RM 408,000
3
BT
2
BM
1,011
kps
RM 404
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bayu Puteri 3
想要在坡底区3房只卖RM408k ,开车5分钟就能到达Midvalley Southkey Edl就在旁边一路直直走就能进新加坡,还可以做f
想要在坡底区3房只卖RM408k ,开车5分钟就能到达Midvalley Southkey EDL就在旁边一路直直走就能进新加坡,还可以做full loan
For Sales
Bayu puteri @ permas jaya
Apartments
Corner Lot / 角头单位
Land area / 土地面积: 1011sq ft
3 Bedrooms & 2 Bathrooms / 3房2厕
Renovated condition / 有装修的单位
Non bumi lot / 非土著单位
Leasehold / 99年地契
【剩下71年】
Gated & Guarded / 围篱保安区
有lift 的, 中楼
Selling Price: RM408k
Bank Value : RM 460k
Please Contact ( 0***** Noctis-TRR)
www.w*****
For Sales
Bayu puteri @ permas jaya
Apartments
Corner Lot / 角头单位
Land area / 土地面积: 1011sq ft
3 Bedrooms & 2 Bathrooms / 3房2厕
Renovated condition / 有装修的单位
Non bumi lot / 非土著单位
Leasehold / 99年地契
【剩下71年】
Gated & Guarded / 围篱保安区
有lift 的, 中楼
Selling Price: RM408k
Bank Value : RM 460k
Please Contact ( 0***** Noctis-TRR)
www.w*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 408,000.
Jalan Bayu Puteri 1/2, Taman Bayu Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,011 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.