Bay Point @ Country Garden Danga Bay, Johor Bahru
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Johor Bahru, Johor
RM 518,000
2
BT
2
BM
840
kps
RM 617
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bay Point @ Country Garden Danga Bay
For Sale: 2 Bedroom Unit at Country Garden Danga Bay@Bay Point
*For Sales*
*Country Garden Danga Bay@Bay Point*
Property Type: Condominium
Selling Price: RM518,000
Build Up Area: 840sqft
Sub-Sales
Freehold
International Lot
Strata Title
2 Bedroom 2 Bathroom
Floor: High
Residential View
Fully Furnished
1 Carpark
*Country Garden Danga Bay@Bay Point*
Property Type: Condominium
Selling Price: RM518,000
Build Up Area: 840sqft
Sub-Sales
Freehold
International Lot
Strata Title
2 Bedroom 2 Bathroom
Floor: High
Residential View
Fully Furnished
1 Carpark
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 518,000.
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 840 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.