Bay Point @ Country Garden Danga Bay, Johor Bahru
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Johor Bahru, Johor
Negotiable
RM 688,000
3
BT
3
BM
1,238
kps
RM 556
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bay Point @ Country Garden Danga Bay
Baypoint @ Danga Bay 3-bedroom fully furnished apartment for sale
For Sale
Baypoint @ Danga Bay
3 Bedrooms 3 Bathrooms
1238sqft
Fully Furnished + Grille Door
Low Floor
Facilities & Seaview
1 Carpark Lot
Vacant Condition
Selling Price: RM688k
Bank Value: RM700k
Baypoint @ Danga Bay
3 Bedrooms 3 Bathrooms
1238sqft
Fully Furnished + Grille Door
Low Floor
Facilities & Seaview
1 Carpark Lot
Vacant Condition
Selling Price: RM688k
Bank Value: RM700k
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 688,000.
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,238 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.