Bandar Baru Uda, Johor Bahru
Bandar Baru Uda, Johor Bahru, Johor
RM 530,000
3
BT
3
BM
1,650
kps (tanah)
RM 321
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Baru Uda
1 Storey Terrace House Jalan Padu Mahsuri Bandar Baru Uda Johor Bahru
For Sale: Single Storey Terrace House located at Jalan Padu Mahsuri 2/X, Bandar Baru UDA, Johor Bahru.
Property Details
- Single Storey Terrace
- Bumi Lot
- Freehold
- Land Area: 1650 sqft
- 3 Bedrooms
- 3 Bathrooms
Nearby Amenities
- Bandar Baru UDA Business Centre
- SK Bandar Baru UDA 2 & SMK Bandar Baru UDA
- Angsana Mall Johor Bahru
- Various restaurants, banks & convenience stores in close proximity
- Convenient access to Skudai Highway & Johor Bahru city center
Selling Price: RM530,000
Jika berminat boleh hubungi di talian
---> Whatsapp : www.h*****
---> Whatsapp : www.h*****
BRO AI | REN 36423
ERA REAL ESTATE
Call/Whatsapp: 0*****
Property Details
- Single Storey Terrace
- Bumi Lot
- Freehold
- Land Area: 1650 sqft
- 3 Bedrooms
- 3 Bathrooms
Nearby Amenities
- Bandar Baru UDA Business Centre
- SK Bandar Baru UDA 2 & SMK Bandar Baru UDA
- Angsana Mall Johor Bahru
Selling Price: RM530,000
Jika berminat boleh hubungi di talian
---> Whatsapp : www.h*****
---> Whatsapp : www.h*****
BRO AI | REN 36423
ERA REAL ESTATE
Call/Whatsapp: 0*****
Kemudahan bersama
Jogging track
Playground
Retail stores
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 530,000.
Bandar Baru Uda, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,650 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.