Bandar Baru Kangkar Pulai, Johor Bahru

Johor Bahru, Johor

Negotiable

RM 880,000

4

BT

3

BM

6,680

kps (tanah)

RM 132

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501305173
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai
check-small-f
6,680 kps luas tanah

Tentang Bandar Baru Kangkar Pulai

Newly Built Double Storey in Bandar Baru Kangkar Pulai

FOR SALE (AH7799)

NO 1, JALAN PULAI AMAN 1
BANDAR BARU KANGKAR PULAI.
81300 JOHOR

SPACIOUS NEW DOUBLE STOREY LARGE CORNER LOT AT CITRINE HILLS
4 rooms 3 toilet
Build up 20x70
6680sqft
Non bumi
99 years leasehold
Gated & Guarded

Asking price ~RM 880K

REMARK
-use owner lawyer
-Cover comm 2%

Pls contact for viewing:
PropNex Realty
Anson Hiong 0*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 880,000.
Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]