Amberside @ Country Garden Danga Bay, Johor Bahru
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Johor Bahru, Johor
RM 418,000
Studio
1
BM
430
kps
RM 972
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Amberside @ Country Garden Danga Bay
Baypoint Country Garden Danga Bay Studio Available For Purchase.
Available For Purchase (Studio)
Baypoint Country Garden Danga Bay
- Studio
- 430sqft
- Fully furnished
Selling Price RM418k
Bv TBC
Call / WhatsApp
Kim Sim 0*****
REN 45327
#FusionGroup
#Gather Properties Sdn Bhd E (1)1536
www.h*****
Baypoint Country Garden Danga Bay
- Studio
- 430sqft
- Fully furnished
Selling Price RM418k
Bv TBC
Call / WhatsApp
Kim Sim 0*****
REN 45327
#FusionGroup
#Gather Properties Sdn Bhd E (1)1536
www.h*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 418,000.
Jalan Skudai Off Country Garden Danga Bay, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 430 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.