Amberside @ Country Garden Danga Bay, Johor Bahru

Johor Bahru, Johor

RM 370,000

1

BT

1

BM

407

kps

RM 909.09

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500391004

Tentang Amberside @ Country Garden Danga Bay

Amberside Residence @ Country Garden Danga Bay

Amberside Residence @ Country Garden Danga Bay

Built -Up: 407 sqft
1Bed 1Bath
LowFloor
Freehold
Owner occupied condition

FEATURES
1 Carpark Lot
Fully Furnished with high-quality furniture: Kitchen cabinets, cooking hob & hood / refrigerator / washing machine / air-conditioning / wardrobe (master bedroom)
Facilities: Swimming Pool / Gym / Tennis Court / Reading Room / Yoga Room / Kids Room / Garden / Playground

Selling Price: RM 400K

Nicholas Tey +6*****
Whatapps: www.h*****
PropNex REN09890

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 370,000.
Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 407 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]