Telok Panglima Garang, Jenjarom

Jenjarom Banting Compass Industrial Park Telok Gong Kapar Meru Pulau Indah North Port West Port, Telok Panglima Garang, Jenjarom, Selangor

Negotiable

RM 25,000,000

50,500

kps (lantai)

RM 495

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang for sale
check-small-f
Bare
check-small-f
Leasehold (96 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501228796
check-small-f
50,500 kps luas pelan lantai

Tentang Telok Panglima Garang

Factory For Sale In Telok Panglima Garang, Jenjarom Banting

1,000Amp/ 2.11Acre/ Ccc Detach Factory Telok Panglima Garang Jenjarom
Limited!! 1,000Amp/ 2.11Acre/ CCC Detached Factory Telok Panglima Garang Jenjarom Klang

-Land Area: 2.1157 acres
-Built Up: 4,683sqm/ 50,407sqft
-Office Area: 478sqm/ 5,145sqft
-Rear Road: 30ft
-Open Space for Front: 50ft
-Roof Height: 12.2m/ 40ft
-Floor Loading: 4 ton/ sqm
-Power Supply: 1000 amp
-8 Nos Sliding Door
-Auto Sprinkler System
-CCC
-Sale : RM 25 mil

For more info & viewing appointment, kindly contact Henry Chew 012.6.7.3.2.2.2.8, thanks
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 25,000,000.
Jenjarom Banting Compass Industrial Park Telok Gong Kapar Meru Pulau Indah North Port West Port, Telok Panglima Garang, Jenjarom, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 50,500 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD.