Taman Desa Green, Jelutong

Taman Desa Green, Jelutong, Penang

View to Offer

RM 1,100,000

3

BT

2

BM

1,718

kps (tanah)

RM 640

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501326609
check-small-f
1,200 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Desa Green

Face Garden- 4 Car Parks & Reno-1 Sty Terrace Tmn Desa Green Jelutong

Location: Taman Desa Green

-Face Garden
-Freehold
-Long living hall 1 storey terrace
-Concrete flooring & Renovated
- 3 bedrooms; 2 bathrooms
- Built up 1200 sf; Land area 1718 sf
- 4 car parks
-Move in condition

- Strategic location with near to Queensbay Mall, First Bridge & Free Industrial Zone, Heng Ee School, Central Park Residence, Batu Lanchang market

- Currently asking RM1.1m

Previously with 7 years’ experience in mortgage banking line & now expand to property line

Different units available on hand

For more info, kindly contact Chiu Yan (Qyan) 016/459/4341 for viewing.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,100,000.
Taman Desa Green, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian