Straits Garden Suite, Jelutong
Jalan Jelutong, Jelutong, Penang
View to Offer
RM 490,000
2
BT
1
BM
594
kps
RM 825
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Straits Garden Suite
Lovely Unit, Straits Garden Suite, Rare Find in Market
Location: Jelutong
-594sf
-2 bedrooms 1 bathroom
-1 carpark
-ready to move in
-ideal for AirBNB or personal residence
Sale Price RM 490K
PM Agnes 012.401.6800
-594sf
-2 bedrooms 1 bathroom
-1 carpark
-ready to move in
-ideal for AirBNB or personal residence
Sale Price RM 490K
PM Agnes 012.401.6800
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 490,000.
Jalan Jelutong, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 594 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.