Single Storey Terrace House Sale Jelutong, Batu Lanchang, Batu Lancang, Jelutong

Batu Lancang, Jelutong, Penang

RM 850,000

4

BT

2

BM

1,300

kps (tanah)

RM 654

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501333966
check-small-f
1,100 kps luas pelan lantai

Tentang Single Storey Terrace House Sale Jelutong, Batu Lanchang

Single Storey Terrace House Sale Jelutong Batu Lanchang Repainted Unit

For Sale
Single Storey Terrace House @ Jelutong, Batu Lanchang

Build Up: 1100
Land Area: 1300
Bedrooms: 4
Bathrooms: 2
Furnishing: No
Renovating: No
Remark : The Owner Has Already Repainted The House

Selling Price: RM 850K

Kindly contact Ashley 0***** to view actual units.

Welcome Landlord to list your units for RENT / SALE.
We have ready TENANT and BUYER.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 850,000.
Batu Lancang, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]