Menara Greenview, Jelutong
18 No. 18, Halaman Tembaga, 11600 Greenlane, Penang, Jelutong, Penang
View to Offer
RM 475,000
3
BT
2
BM
1,095
kps
RM 434
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Menara Greenview
Semi Furnished Condo in Greenlane. Low Density. Middle Floor
- Freehold condo situated in Halaman Tembaga, Greenlane
- Quick drive to schools, dining options, hospitals, and Lotus
- Middle floor unit, low density
- 3 bedrooms, 2 bathrooms
- Built-up area: 1095 sft
- Partially renovated, partially furnished
- 1 car park
Selling price: RM475,000
E6777
- Middle floor unit, low density
- 3 bedrooms, 2 bathrooms
- Built-up area: 1095 sft
- Partially renovated, partially furnished
- 1 car park
Selling price: RM475,000
E6777
Kemudahan bersama
Badminton court
Nursery
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 475,000.
18 No. 18, Halaman Tembaga, 11600 Greenlane, Penang, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,095 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.