Maritime Suite, Jelutong

Jelutong, Penang

RM 990,000

2

BT

2

BM

915

kps

RM 1,082

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108530168
check-small-f
915 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1,081.97 psf (lantai)

Tentang Maritime Suite

Maritime Suite Karpal Signh Drive Jelutong

The Property Located At Karpal Signh Drive Jelutong.
-Maritime Suite
-Full Renovated Unit
-Built Up 915sf
-2 Bedroom
-2 Bathroom
-2 Car Park
-For Sale Asking RM 990k

Interested Buyer/Tenant Please Contact

Welson Teh
6012_4052807
IQI Realty
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 990,000.
Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 915 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]