Grace Residence, Jelutong

Jelutong, Penang, Jelutong, Penang

RM 950,000

4+1

BT

3

BM

1,646

kps

RM 577.16

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501357563

Tentang Grace Residence

Sell — Superb Low Density Freehold Jelutong Condominium Future LRT

PROPERTY DETAILS
Property Type : Condominium
Built-Up : 1,646sq ft
Bedroom : 3 + 1
Bathroom : 3
Utility Room : 1
Car Park : 2/3

REMARK(s)
-Located at Jelutong, next to Tun Dr Lim Chong Eu Expressway;
-Near to Georgetown Heart Centre, Penang First Bridge and The Light City;
-Alongside with Future LRT Station;
-Superb Low Density and Spacious Condominium in Jelutong Town;
-Nearby and Surrounded with Mature Amenities including Malls, Schools, Banks, Hospitals, Markets and Commercial.

SELLING PRICE
RM950K

Shawn
+6*****
Ee Lin
+6*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

POLYGON PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1714/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 950,000.
Jelutong, Penang, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,646 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

POLYGON PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1714/2 ]