Bukit Dumbar, Jelutong
No.6, Jalan Faraday, Bukit Dumbar, Jelutong, Gelugor, Penang, Bukit Dumbar, Jelutong, Penang
RM 1,913,000
7
BT
7
BM
4,693
kps (tanah)
RM 407.63
psf (tanah)
Tentang Bukit Dumbar
Bank Lelong bungalow : Bukit Dumbar, Jelutong, Gelugor, Penang
BANK LELONG ~ 银行拍卖 ~ 日落洞 :
No.6, Jalan Faraday, Bukit Dumbar, Jelutong, Gelugor, Penang
3-storey bungalow 三层独立式
Land Size : 4693 sqft
Build-up : 6695 sqft
Freehold 永久地契
Chinese owner 华人单位
Lelong Price : RM1.91mil
Market Value : RM3.6mil
Lelong Date : 11/6/2026
Follow address go see property OUTSIDE only.
Need to have 10% downpayment to prepare Bank Draft.
This is a BIDDING Auction. Whoever highest is the winner.
Call Lelong King 拍卖王 ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88
3-storey bungalow 三层独立式
Land Size : 4693 sqft
Build-up : 6695 sqft
Freehold 永久地契
Chinese owner 华人单位
Lelong Price : RM1.91mil
Market Value : RM3.6mil
Lelong Date : 11/6/2026
Follow address go see property OUTSIDE only.
Need to have 10% downpayment to prepare Bank Draft.
This is a BIDDING Auction. Whoever highest is the winner.
Call Lelong King 拍卖王 ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,913,000.
No.6, Jalan Faraday, Bukit Dumbar, Jelutong, Gelugor, Penang, Bukit Dumbar, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 6,695 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.