3 Residence
Lebuh Sungai Pinang 1, Sungai Pinang, Jelutong, Penang
Negotiable
RM 770,000
3
BT
2
BM
850
kps
RM 905.88
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 3 Residence
3 Fully Furnished Residences at Karpal Singh Jelutong For Sale
-850 sqft
-3 bedrooms 2 bathrooms
-2 carparks
-fully furnished
-well maintained
-asking price RM770k negotiable
For inquiries, please contact or WhatsApp Patrick at 012_677_88_66 for further details and to schedule a viewing appointment.
-3 bedrooms 2 bathrooms
-2 carparks
-fully furnished
-well maintained
-asking price RM770k negotiable
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 770,000.
Lebuh Sungai Pinang 1, Sungai Pinang, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 850 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.