Tuan Residency, Jalan Kuching

Jalan Selingsing 7, Jalan Kuching, Kuala Lumpur

Lihat ke Tawaran

RM 448,000

3

BT

2

BM

878

kps

RM 510.25

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2021
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501388492

Tentang Tuan Residency

Partly furnish, Genting view, Middle floor, Low Down Payment

Jalan Kuching, Tuan Residency for SALE

- 878 sf
- 3 rooms, 2 baths, 1 car park
- Built in kitchen cabinet
- Built in aircon and water heater
- Partly furnish
- Facing Genting view
- Middle level

Kindly contact for arrange viewing (Eva Yap 0***** )

*Many units on hand~~
* Actual Photo~~
* View To Believe ~~
* LOW DOWN PAYMENT ~~
* Apply STAFF Loan or LPPSA Loan ~~
* Provide One Stop BANKER & LAWYER Service ~~

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 448,000.
Jalan Selingsing 7, Jalan Kuching, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 878 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian