Pangsapuri Seri Gembira, Jalan Kuching

Jalan Trolak 9, Jalan Kuching, Kuala Lumpur

RM 378,000

3+1

BT

3

BM

1,324

kps

RM 285.50

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501378756

Tentang Pangsapuri Seri Gembira

Freehold Seri Gembira Apartment - 7 min away from Brem Mall Kepong

Freehold Seri Gembira Apartment
Property Address: Pangsapuri Seri Gembira, Jalan Terolak 9, Taman Bamboo, 51200, Kuala Lumpur
Built Up: 1,324 sq.ft (Approx. RM 209.21 per sq.ft)
Tenure: Freehold

- 3 + 1 Room & 3 Bathroom
- 1 Car park
- 80% Occupancy Rate
- Unit Facing swimming pool
- Facilities included Children's Playground, Gymnasium, Multipurpose Hall & Swimming Pool
- 3 min to Kentonmen MRT Station
- 5 min to Sungai Mas Plaza
- 7 min away from Brem Mall Kepong
- Close proximity to AEON Mall Metro Prima, M3 Shopping Mall, Lotus's Selayang & Sunway Putra Mall
- Near to Sekolah Menengah Kebangsaan Raja Ali & Sekolah Kebangsaan Batu 4
- Easily Accessible via DUKE Highway, Jalan Kuching, Jalan Ipoh & Jalan Sultan Azlan Shah
Kemudahan
security-access-control-o

Kawalan keselamatan

Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

asterisk-o

Taska

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 378,000.
Jalan Trolak 9, Jalan Kuching, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,324 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian