Pangsapuri Seri Gembira, Jalan Kuching

Jalan Trolak 9, Jalan Kuching, Kuala Lumpur

Lihat ke Tawaran

RM 335,000

3

BT

2

BM

960

kps

RM 348.96

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500804878

Tentang Pangsapuri Seri Gembira

Unit Come With Kitchen Cabinet & Renovated

**** Pangsapuri seri Gembira Apartment @ Jalan Ipoh ****

- Free checking profile & document
- 2 room ( master room & 2nd room has been combine )
- 2 bathroom
- 1 carpark
- No Block View
- 960sf
- Freehold
- well keep
- VC

Provided A to Z one-stop serviced until our client get the key
Included
- Spa Lawyer arrange
- EPF apply
- Banker serviced
- Full loan (term & condition)
- Low down payment
- Free Stamp Duty (1st Home Buyer only)
- 100% Booking fees refundable if loan is not approved

Owner have unit can contact me as well
Buy | Sell | Rent | Commercial | Undercon | Land
【欢迎屋主委托产业 - 出租/出售/买卖】
【排屋,排楼,工厂,店屋,地皮 一律欢迎】
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

asterisk-o

Taska

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 335,000.
Jalan Trolak 9, Jalan Kuching, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 960 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]