Duta Park Residences, Jalan Kuching

Seksyen 48, Jalan Kolam Air, Jalan Kuching, Kuala Lumpur

RM 560,000

2+1

BT

2

BM

957

kps

RM 585.16

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2024
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500819593

Tentang Duta Park Residences

Attractive Price 2plus1 Bedroom Apartment

Details :
- 957 sqft
- 2+1 bedrooms 2 bathrooms
- Partially furnished
- 2 carparks
- Priced below market value

You are welcome to schedule a viewing of the unit by making an appointment with us.

-MY000762-

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/15 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 560,000.
Seksyen 48, Jalan Kolam Air, Jalan Kuching, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 957 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/15 ]