Waltz Residences, Taman Yarl, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

1 Jalan Awan Besar, Taman Yarl, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 960,000

3+1

BT

4

BM

1,250

kps

RM 768.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501372074

Tentang Waltz Residences

Waltz Residences @ Old Klang Road

Location : Waltz Residences @ Old Klang Road

Property Details :

Type : Condominium
Selling Price : RM 960,000 - Negotiate
Built Up : 1,250 Sq.ft
Balcony Facing : City View
Bedrooms : 3+1
Bathrooms : 4
Carpark : 2
Furnished : Parlty Furnished

- Exclusive Unit

⸻ Property Owners – We Welcome Listings ⸻

For more info or to schedule a viewing : Sean Yong 016_326_8_340

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 960,000.
1 Jalan Awan Besar, Taman Yarl, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,250 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD