Vivo Residential Suites, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
9 Seputeh, Off Jalan Klang Lama, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
Negotiable
RM 1,028,000
3
BT
3
BM
1,388
kps
RM 741
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Vivo Residential Suites
Fully furnished Vivo Residence for sale!
Vivo Residence @ Old Klang Road
Residential title
1388sqft
Fully Furnished
3Bedroom 3 Bathroom
Asking Rm 1.02m
Serious seller!
Price nego, Whatsapp for viewing!
Residential title
1388sqft
Fully Furnished
3Bedroom 3 Bathroom
Asking Rm 1.02m
Serious seller!
Price nego, Whatsapp for viewing!
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,028,000.
9 Seputeh, Off Jalan Klang Lama, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,388 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.