Verve Suites KL South, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Jalan Klang Lama, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
RM 590,000
3
BT
2
BM
708
kps
RM 833
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Verve Suites KL South
Verve suites kl south condo sale / old klang Road / below market price
Verve suites KL south
@ Old klang Road kl
Freehold condo
708sqft
2R 2B 1CP
Well kept unit
Fully furnished
Sale Rm620k nego
More details kindly contact
Vivian Foo
016/ 323/ 5911
@ Old klang Road kl
Freehold condo
708sqft
2R 2B 1CP
Well kept unit
Fully furnished
Sale Rm620k nego
More details kindly contact
Vivian Foo
016/ 323/ 5911
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
Jalan Klang Lama, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 708 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.