Taman Shanghai, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Jalan Pisang, Taman Shanghai, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
View to Offer
RM 800,000
3
BT
2
BM
1,658
kps (tanah)
RM 482.51
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Shanghai
Single storey house good condition Taman Shanghai Old klang road Kl
Taman Shanghai
Jalan Kelang Lama
Kuala Lumpur
Kindly contact/ WhatsApp Connie 0***** (REN 27348)to arrange viewing.
Single Storey Terrace house
~Freehold
~ Partially Furnished
~ Built-up: 1500sf
(approx.)
~ Land area: 1658sf
(22 x 75.36sf)
~ Bed: 3
~ Bath: 2
~Carpark: 2
Features;-
~Extended (back)-wet kitchen
~Move-in condition
~3-aircon + 65" TV
~With CCTV
~Quiet, serene environment away from City noise.
Connectivity;-
*Only 10min to Mid Valley
*Easy access to major highways, amenities and daily conveniences.
FOR SALE: RM 800K
111446
Jalan Kelang Lama
Kuala Lumpur
Single Storey Terrace house
~Freehold
~ Partially Furnished
~ Built-up: 1500sf
(approx.)
~ Land area: 1658sf
(22 x 75.36sf)
~ Bed: 3
~ Bath: 2
~Carpark: 2
Features;-
~Extended (back)-wet kitchen
~Move-in condition
~3-aircon + 65" TV
~With CCTV
~Quiet, serene environment away from City noise.
Connectivity;-
*Only 10min to Mid Valley
FOR SALE: RM 800K
111446
Kemudahan bersama
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 800,000.
Jalan Pisang, Taman Shanghai, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.