Taman United garden, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Jalan Sekata, Taman United garden, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
RM 2,400,000
4+1
BT
4
BM
4,421
kps (tanah)
RM 543
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Okr 2 Storey Brand New Semi D For Sale
Okr 2 Storey Brand New Semi D For Sale
-FREEHOLD
-LA 4,421sqft
-BU 3,000sqft
-4+1R,4B
-Move in condition
-3 Phase electrical supply
-Windy environment
-Modern ID Design
-CAR PARK AWNING WILL BE BUILT BY THE SELLER UPON DESIGN CONFIRMATION WITH BUYER.
If interested, please do contact 0***** / 0***** for viewing appointment. Glad to serve you.
-FREEHOLD
-LA 4,421sqft
-BU 3,000sqft
-4+1R,4B
-Move in condition
-3 Phase electrical supply
-Windy environment
-Modern ID Design
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,400,000.
Jalan Sekata, Taman United garden, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.