Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
Villa OUG, 58200, Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
RM 660,000
3
BT
3
BM
1,122
kps
RM 588.24
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Townhouse for Sale
Ground Floor Villa OUG Townhouse
-Freehold
-Low Density(116units only)
-BU 1122sf
-3R3B
-Ground Floor with Own Garden / Balcony
-Facilities: Resort style Swimming Pool & Children playground.
Amenities: close to bank, PBB bank, OUG food Heaven, buses to LRT station, AmBank, medical halls, Pharmacy, BHP all within walking distance.
Near Bukit Jalil Park.
Asking price RM 650k
If interested, please do contact 0***** / 0***** for viewing appointment.
-Freehold
-Low Density(116units only)
-BU 1122sf
-3R3B
-Ground Floor with Own Garden / Balcony
Near Bukit Jalil Park.
Asking price RM 650k
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kolam renang
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 660,000.
Villa OUG, 58200, Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,122 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.