ROI 4.5% OLD KLANG ROAD 4 STOREY SHOP FOR SALE, Old Klang Road Industrial Park, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Old Klang Rd, Resource Industrial Center, 58200 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Old Klang Road Industrial Park, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 3,100,000

6,600

kps (lantai)

RM 470

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200346923
check-small-f
6,600 kps luas pelan lantai
check-small-f
1,650 kps luas tanah (75 kaki x 22 kaki)

Tentang ROI 4.5% OLD KLANG ROAD 4 STOREY SHOP FOR SALE

Old Klang Road 4 Storey Shop Lot with Lift For Sale

- Type : 4 storey shop
- Land area : 22x75 sqft
- Built up : 6600 sqft
- Facing main road
- Lift : YES

Please contact Andrew Yap for more info
019
286
2772
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,100,000.
Old Klang Rd, Resource Industrial Center, 58200 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Old Klang Road Industrial Park, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 6,600 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]